Sigurimi Triglav -Drejtoria

ParkingWi-Fi ZonëPaqesë me kartela kreditore

  • Adresa: Bul.8 Shtatori 16 (Revolucioni i Tetorit)
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7849 км

  • Faksi: 02 5102297
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1429276399_6.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

SIGURIM SHËNDETËSOR -UDHËTIMI
Bukuria e udhëtimit qëndron në nevojën për të njohur kultura të reja, takime me arkitektura të mrekullueshme, kënaqësi në art dhe dëshirë për tu rikthyer. Sigurohuni kur udhëtoni.

Siguria gjatë udhëtimit është shumë e rëndësishme, duke pasur parasysh se përcaktimet gjeografike nuk janë vendimtare për sigurinë tuaj, por sigurimi gjatë udhëtimit, që gjithë është me ju.
Nëpërmjet sigurimit të udhëtimit, Sigurimi Triglav në çdo kohë kujdeset për ju. Në rast të nevojës për ndihmë mjekësore, drejtohuni tek asistenca jonë Europ Assistance Hungary KTF. Mund t'i fitoni në numrin + 381 11 41 44 102 ose të dërgoni faks në numrin +381 11 411 99 99 (ose në e-mail operationsr@europ-assistance.hu)

KARTON JESHIL
Sigurimi i automjetit tuaj vlen dhe jashtë shtetit, dhe për atë nevojitet të siguroni karton jeshil. Kartoni jeshil është një dokument ndërkombëtar i njohur për sigurim, që është i nevojshëm nëse me automjetin planifikoni të udhëtoni jashtë kufijve të shtetit. KUR UDHËTONI JASHTË VENDIT, JU NEVOJITET KARTON JESHIL. Gjithmonë kur udhëtoni me automjetin tuaj jashtë Republikës së Maqedonisë, ndër të tjera, në pikën kufitare do t'ju kërkohet dhe kartoni jeshil për sigurim të automjetit. Ai shërben për sigurinë tuaj në rast aksidenti jashtë shtetit, nëse ju jeni shkaktar.

Validiteti i kartonit jeshil është i lidhur me afatin e zgjatjes së policës për auto-përgjegjësi, pra, me kalimin e afatit të policës së auto-përgjegjësisë automobilistike, përfundon dhe validiteti i kartonit jeshil.
Nëse sigurimi nga auto-përgjegjësia është bërë në Sigurimin Triglav, në atë rast për udhëtim me automjetin tuaj jashtë kufijve të vendit, patjetër duhet të siguroni dhe karton jeshil nga Triglav.
Të gjithë dëmet e shkaktuara me automjetin tuaj personit të tretë në territorin e vendit ku ka ndodhur aksidenti, në emrin tuaj do të paguhen nga Sigurimi Triglav.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj