Sigurimi Maqedonia-Drejtoria

Transport publikQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner


  • Telefon 2: 02 3250500
  • Faksi: 02 3137154
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1427983286_63.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Sigurimi Maqedoni SH.A Shkup – Viena Insurance Group është simbol për sigurim në Maqedoni si dhe për besim, siguri dhe stabilitet financiar.

Sigurojmë një spektër të gjerë të zgjidhjeve cilësore për sigurim dhe ris-sigurim:
• Sigurim prone
-Sigurim i personave nga lëndime(aksident)
-Sigurimi i mjeteve motorike
-Sigurimi i transportit
-Sigurimi i përgjegjësisë
-Sigurim udhëtimi

• Persona fizik
-Aksident
-Amvisëri
-Automjete
-Përgjegjësi automobilistike dhe karton i gjelbër
-Kasko
-Sigurim udhëtimi
-Paket familjar

• Persona juridik
-Pronë
-Paket police për pronë
-Sigurim industrial
-Automjete
-Përgjegjësi automobilistike dhe karton i gjelbër
-Kasko
-Transport
-Aksident
-Sigurim udhëtimi

• Dëme
-Paraqitje e dëmit
-Fjalor
-Servis
-Kontakt dëme

Është themeluar në vitin 1945 si Instituti i Sigurimeve Shtetërore dhe i njohur si DOS, ZOIL,KJUBI dhe tani me emrin e ri - SIGURIMI I MAQEDONISË. Me blerjen e saj të fundit në vitin 2013, ajo u bë pjesë e Grupit të Vienna Insurance Group (VIG). Kompania ka eksperiencë dhe njohuri të shkëlqyeshme në industrinë e sigurimeve dhe me sukses përputhet me tendencat e tregut modern, që ofron shërbim më të mirë të sigurimit të cilësisë dhe ofertës për klientët.

Misioni - Ne sigurojmë sigurim të cilësisë së lartë për klientët tanë nëpërmjet policave shumë të mira, shërbimit më të mirë në sigurimin e shitjes dhe zhdëmtimit. Ne e vlerësojmë besimin e të gjithë klientëve tanë si gjëja më e vlefshme dhe e kthejmë atë me stabilitet financiar superior dhe afatgjatë. Përmes qasjes moderne dhe pranimit në sigurime, ne menaxhojmë me rreziqet në mënyrë të fokusuar dhe me kuptim. Jemi të përkushtuar ndaj mbështetjes profesionale të përfaqësuesve tanë të shitjeve. Jemi të fokusuar në shërbimin efikas të klientit. Pavarësisht pjesës së shitjes, ne jemi veçanërisht krenarë për financimin superior dhe shërbimin cilësor gjatë ndodhjes së dëmit nga rrezik i sigurt.

• Vlerat
Sjellja korporative e Vienna Insurance Group kundrejt punonjësve, klientëve dhe aksionarëve të tij udhëhiqet nga parimi i besueshmërisë dhe integritetit, lidershipi për çështje të vogla dhe të mëdha, kënaqësia e klientit, diversiteti dhe mundësitë e barabarta. Sigurimi Maqedonia ushqen plotësisht vlerat e korporatave të Grupit:

• Kredibilitet dhe integritet
Kredibiliteti dhe integriteti janë prioritetet tona kryesore. Secili prej nesh ka përgjegjësi personale për standardet më të larta të sjelljes, besueshmërisë dhe integritetit që duhet të zbatohen në çdo situatë individuale të punës sonë.

• Sipërmarrja
Ne e dimë se veprat janë më të forta se fjalët. Prandaj, të gjithë punonjësit tanë përpiqen drejt të njëjtave qëllime, siç pritet prej tyre. Ne të gjithë udhëheqim me ekspertizën tonë, kreativitetin dhe punën në grup.

• Kënaqësinë e klientit dhe shërbim cilësor
Ne i respektojmë klientët tanë, dëgjojmë dëshirat e tyre dhe kuptojmë pritjet e tyre. Përpiqemi që të ofrojmë shërbime cilësore dhe shërbime që tejkalojnë pritjet e klientëve tanë.

• Kuptimi dhe respekt
Ne sillemi me njëri-tjetrin me respekt dhe jemi krenarë për përfitimet e rëndësishme të fituara nga punonjës të ndryshëm dhe ide të ndryshme. Për të vazhduar suksesin tonë, ne duhet t'u sigurojmë punonjësve tanë trajnime dhe mundësi zhvillimi, duke i ndihmuar ata të përparojnë dhe të përballen me përgjegjësi të reja.

JINI TË QETË SI FËMIJË!
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj