Sibaks-ms

ParkingPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Magjistralja e Adriatikut (Rruga e Kaçanikut) 18
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7421 км

  • Telefon 2: 070 360603
  • Faksi: 075 360603
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/958e72de4cc0ffac7b288a38d994d390.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Сибакс-мс
Email: sibaks-ms@t.mk

Zgjedhje më e madhe dhe me cilësi më të lartë me çmime dhe kushte më të mira:
Profile standarde alumini dhe me ndërprerës termik, në ngjyra të ndryshme sipas "kartës RAL" dhe lloje të tjera të ngjyrave. Të përmendurat janë me mbrojtje cilësore nga minimum 18 mikrone.
Sistemet e profileve të Aluminuminit për
- Dritare dhe dyer (me hapje, rrëshqitës, harmonikë dhe mënyra të tjera të hapjes)
- Fasada klasike, gjysëmstrukturoredhe strukturore (standarde dhe me ndërprerje termike)
- Sistemet e kulmit fikse dhe të lëvizshme
- Vitrina alumini dhe qelqi (sisteme fikse dhe të lëvizshme)
- Sisteme alumini për kopshtet konstante
- Sisteme fasadash për hijezim.

PVC me cilësi shumë të lartë nga Gjermania për dyer dhe dritare - "WINGO SISTEM"
Mekanizmat për hapjen automatike (me sensor) tëdyerv të hyrjesdhetë brendshme, merrëshqitjedhe me ngremje
Pllaka polikarbonate "Eurokarb" me garancion prej 10 vjetësh dhe me shumë shtresa mbrojtje nga UV, pllaka të plota dhe sistemet për "kllik kllak" lidhje të pullazeve, fasadave, etj.
Dyer të brendshme "Interno" me dizajne moderne dhe klasike.
Kundër zjarrit dhe për siguri - ("Blindor") dyer të hyrjes.
Mbushës dekorativ për dyer nga PVC dhe alumini me një zgjedhje të gjerë të dizajneve.
PVC panele të barabarta për të përmbushur në konstrukcionet.
Fleta të aluminit.
Panele të përbëra alumini J`bond për lidhjen e fasadave (fasadave të ftohta), përdorim të jashtëm dhe të brendshëm.
Gamë të gjerë të dorëzave të dyerve nga Alumini dhe Inoxi .
Rrjeta mushkonjash me mënyrë të tërheqjes horizontale, vertikale, rrëshqitje dhe "dredha" rëshqitëse .
Gardhe alumini (ballkon, shkallët etj) ..
Veriga për zdrukthtari Alumini.
Veriga për PVC zdrukthtari.
Mekanizma kthyese për mbylljetë dyerve me tërheqje dhe rrëshqitje.
Amortizues dyshemeje për hapjen e dyerve për jashtë dhe brenda.
Antipanikë sistemi për hapje.
"Volsvagen" (rrëshqitëse-pjerrëta) sisteme për hapje.
"Multi lock" brava sigurimi elektrike dhe standarde.
Perde ajrore.
Përkrahja teknike për zhvillimin e dokumentacionit dhe përgatitjen e Konstrukcioneve të Aluminit.
Rregullim komplet të brendshëm të hapësirave të biznesit dhe banesore.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj