Си медикал

ПаркингДомашна посета

  • Адреса: Лондонска 2 лок.3
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7422 км
  • Локација: спроти Сити мол

  • Телефон 2: 02 5129779
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 19:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1568186796_57.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

ВАШЕТО ЗДРАВЈЕ Е НАШ ПРИОРИТЕТ

Нашата цел е подобрување и унапредување на здравјето со примена на современи превентивни и куративни методи.

Вршиме комплетени услуги од областа на примарна здравствена заштита во домашни услови за стари и изнемоштени лица

Наша цел

- Унапредување на здравјето на пациентите
- Превенција на акутни и хронични заболувања
- Рана и навремена дијагноза на заболувања
- Спречување на компликации кои би довеле до инвалидитет и намален квалитет на живот
- Продолжување на животниот век
- Подобрување на квалитетот на живот
- Постојана едукација на пациентите преку заемна соработка и поддршка

Квалитетна и професионална медицинска услуга

Достапна квалитетна и професионална медицинска услуга со постојано усовршување и подобрување на квалитетот на работа преку заемна соработка со пациентите

Посветеност и исклучителна грижа

Доказ за нашата посветеност и исклучителната грижа е постојаното едукативно усовршување согласно европските стандарди, постојано надоградување и борба за напредување.

Комплетна медицинска услуга во вашиот дом до 23h
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи