Si medical

ParkingVizita shtëpiake

  • Adresa: Londonska 2 llok.3
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7849 км

  • Telefon 2: 02 5129779
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 19:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1568186796_57.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

ВАШЕТО ЗДРАВЈЕ Е НАШ ПРИОРИТЕТ

Нашата цел е подобрување и унапредување на здравјето со примена на современи превентивни и куративни методи.

Вршиме комплетени услуги од областа на примарна здравствена заштита во домашни услови за стари и изнемоштени лица

Наша цел

- Унапредување на здравјето на пациентите
- Превенција на акутни и хронични заболувања
- Рана и навремена дијагноза на заболувања
- Спречување на компликации кои би довеле до инвалидитет и намален квалитет на живот
- Продолжување на животниот век
- Подобрување на квалитетот на живот
- Постојана едукација на пациентите преку заемна соработка и поддршка

Квалитетна и професионална медицинска услуга

Достапна квалитетна и професионална медицинска услуга со постојано усовршување и подобрување на квалитетот на работа преку заемна соработка со пациентите

Посветеност и исклучителна грижа

Доказ за нашата посветеност и исклучителната грижа е постојаното едукативно усовршување согласно европските стандарди, постојано надоградување и борба за напредување.

Комплетна медицинска услуга во вашиот дом до 23h
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj