Si medical

ParkingHome visits

  • Address : Londonska 2 lok.3
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7849 км

  • Telephone 2: +389 2 5129779
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 19:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1568186796_57.png?t=true&w=300&h=300


Photo of Location

Photo & Video Galery

ВАШЕТО ЗДРАВЈЕ Е НАШ ПРИОРИТЕТ

Нашата цел е подобрување и унапредување на здравјето со примена на современи превентивни и куративни методи.

Вршиме комплетени услуги од областа на примарна здравствена заштита во домашни услови за стари и изнемоштени лица

Наша цел

- Унапредување на здравјето на пациентите
- Превенција на акутни и хронични заболувања
- Рана и навремена дијагноза на заболувања
- Спречување на компликации кои би довеле до инвалидитет и намален квалитет на живот
- Продолжување на животниот век
- Подобрување на квалитетот на живот
- Постојана едукација на пациентите преку заемна соработка и поддршка

Квалитетна и професионална медицинска услуга

Достапна квалитетна и професионална медицинска услуга со постојано усовршување и подобрување на квалитетот на работа преку заемна соработка со пациентите

Посветеност и исклучителна грижа

Доказ за нашата посветеност и исклучителната грижа е постојаното едукативно усовршување согласно европските стандарди, постојано надоградување и борба за напредување.

Комплетна медицинска услуга во вашиот дом до 23h
more
Photo of Location
Map

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel