Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Shtypshkronja
 • Dizajnues - advertajzing dhe grafikë
 • Shërbime shtypi
 • Shtypje digjitale
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Shtypshkronja në Ohër

Astra dizajn


 • Adresa: Budva 36-a
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7865 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Boma Print


 • Adresa: Marko Cepenkov 182
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7867 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ideja Komerc


 • Adresa: Sharrpllanina 45
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7864 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

Kategoritë:

shtypshkronja

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kosta Abrash


 • Adresa: Klenovec p.n.
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Letra dizajn


 • Adresa: 7 Nëntori 102-a
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mister fruit


 • Adresa: Stiv Naumov 116, kompleksi Slloboda
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7865 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Print Studio


 • Adresa: Brigada e 1-rë sulmuese Maqedonase 104-d
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7867 км

Kategoritë:

shtypshkronja

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Од вторник до четврток следната недела, односно од 27 до 29 октомври годинава, преку гасоводот ќе се транспортираат ограничени количини на природен гас кон ...
сите 51 | | | веќе видена

Во врска со одлуката на Регулаторна комисија за енергетика и водни услуги на Република Северна Македонија (РКЕ), донесена на 22 октомври 2020 година, за ...
сите 56 | | | веќе видена

Компанијата за производство на авиони, „Boeing“ денес објави намалување на бројот на вработени и елиминирање на околу 30.000 работни места, бидејќи продолжува ...
сите 52 | | | веќе видена

Истражувањето на „Евробарометар“, спроведено во периодот обележан со пандемијата Ковид-19, покажува дека Европејците се многу загрижени за економската ...
сите 95 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj