Shtëpia e Pensionistëve


  Rezultatet e rekomanduara për kërkimin tuaj:

  ParkingPunojmë 7 ditë në javëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditoreQasëse për persona të hendikepuar

  Elisaveta


  • Adresa: Nikolla Parapunov 25-a
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7848 км

  Qëllimi themelimit është që t’Ju ofrohet shërbim me cilësi të lartë dhe t’u lehtëson personave të moshuar dhe familjeve të tyre.

  ParkingE lejuar për kafshë përkedhëseWi-Fi Zonë24 orëAir-kondicioner

  Hotell Idilla Terzieva


  • Adresa: Prizrenska 50/2
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7848 км
  • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

  Hotel Idila është një institucion i ri privat për mbrojtje sociale të personave të moshuar. Gjendet 8 km larg Shkupit, në një mjedis të gjelbër natyror dhe peizazh të përkryer drejt qytetit.

  ParkingWi-Fi Zonë24 orëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditoreQasëse për persona të hendikepuar

  Vita Ve


  • Adresa: Butellska 29 no.5
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7849 км
  • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

  Instituti privat për kujdesjen e personave të moshuar, funksionon nga viti 2008, si insitituti i parë privat i liçencuar, për kujdesjen në bazë të të gjitha standardeve dhe kushteve të cilat janë të nevojshme për një person të moshuar të ndjehet i lumtur, i kënaqur dhe i sigurtë në kushtet tona të përkryera, kujdesë profesionale nga persona përgjegjës dhe të buzëqeshur nga ekipi profesional i VITAVE.

  ParkingPunojmë 7 ditë në javë24 orëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditoreQasëse për persona të hendikepuar

  Labos


  • Adresa: Hristo Tatarçev 242-v (Sava Kovaçeviq)
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7855 км
  • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

  Në pjesën e qetë të mjedisit urban, afër qendrës së qytetit, bëjmë strehimin dhe përkujdesemi për personat pleqë dhe të pafuqishëm.

  Mapa

  МојДДВ #Моја награда ќе доделува по десет парични награди на дневно ниво. Oва беше кажана од министерката за финансии Нина Ангеловска која посочи дека ...
  сите 128 | | | веќе видена

  Аргентинскиот претседател изјави дека нема да ги земе преостанатите 11 милијарди американски долари од тековната програма за заем на ММФ затоа што „пијанството ...
  сите 25 | | | веќе видена

  Незаконско одгледување на марихуана е делото со кое српската држава го товари Предраг Колувија. За една година заработил 3.2 милиони евра од марихуаната ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim


  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj