Shrafkom

Punojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Bllagoja Stefkovski 27
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7855 км

  • Telefon 2: 078 474909
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00
    Sh nga 08:00 deri më 14:00Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Шрафком
Shrafkom është firmë tregtare që punon me shumicë dhe pakicë me asortiment të madh cilësor si:
• Bulona
• Kundërvidha
• Vida bashkuese
• Rondele mbështetëse
• Rondele metalike
• Punto
• Pllaka mprehëse
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj