Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Transport dhe shërbime transporti - firma
 • Transport ndërkombëtar
 • Shpedicione
 • Logjistikë
 • Dërgesë e pakove
 • Posta E Shpejtë
 • Aeroplan - Transporti Kargo
 • Transporti Detar
 • Transporti Kontejnerik
 • Depo Doganore
 • Kamionë Dhe Mjete Të Tjera Transporti - Transport
 • Shpërngulje Dhe Zhvendosje (Transporti Dhe Mbajtja E Sendeve Të Rënda)
 • Agjenci Turistike
 • Autobusa - Transport
 • Posta - Shërbime Postale
 • Transport Dhe Shërbime Transporti - Individë
 • Transport Pasagjerësh - Furgona Dhë Autobusë
 • Transport Me Traget
 • Ndërtimtari - Firma Dhe Ndërmarrje
 • Rent A Car Agjenci
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Shpedicion transportues në Shkup

Vonderkar


 • Adresa: Sreqko Puzhallka 87-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7856 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Xhima


 • Adresa: Brigada e 16-të Maqedonase 4-3/llok.8
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7853 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Xhole trans kop/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Xhorxh kompani


 • Adresa: Franklin Ruzvellt 63
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 18:00 • Sh nga 09:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Xhovani petrol


 • Adresa: Petre Filipovski Garkata 29
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7856 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Z & V Kompani


 • Adresa: Brigada e 16-të Maqedonase 2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7853 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ZHAS


 • Adresa: Rr.Industriale p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7854 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ZMMZ Trans


 • Adresa: Bul.ASNOM 24 lok.2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7855 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

ZMMZ Trans është një kompani që ofron një shërbim të plotë në transportin ndërkombëtar, marrjen e mallrave, zgjidhjen më të shpejtë të formaliteteve doganore dhe dërgimin në destinacionin tuaj.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1433770041_75.png?t=true&w=300&h=300

Zaam Trans/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zajkokoop


 • Adresa: Bllagoja Stefkovski p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7855 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zegin shpedicioni


 • Adresa: Fronti Popullor 5-3/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zhani kompani


 • Adresa: Bul.Jane Sandanski 15-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7854 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zhas grupacija/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zikam 100


 • Adresa: bul.Goce Dellçev 5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zimak transport


 • Adresa: Rr.10 nr.27-a, F.Inxhikovë
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7857 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zllate eksspres


 • Adresa: Rillski Kongres 57
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7853 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zllatema-Transport


 • Adresa: Boris Sarafov 2-3/1 (4 Korriku)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7846 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zoni Kom/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zukotrans


 • Adresa: Mite Bogoevski 29-b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7856 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

​ „Веќе имаме најава за влез и на нови компании. Изминативе 10 дена контактирам со тројца потенцијални инвеститори од различни индустрии кои се совпаѓаат со ...
сите 47 | | | веќе видена

Ако догодина буџетските корисници заклучно првото тримесечје не реализираат најмалку 15 проценти од планираните капитални расходи, до второто најмалку 40 ...
сите 164 | | | веќе видена

Агенцијата за електронски комуникации (АЕК) распиша меѓународен тендер за изработка научна студија за влијанието на зрачењата од 4Г и 5Г мрежите врз здравјето ...
сите 23 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj