Забен имплат со цена од 500 евра по цена од 400 евра

- 20%
преостанато време: 41 дена, 2:04:24
Добивате:

20% попуст на забен имплант со цена од 500 евра по цена од 400 евра, безбедни со Европски CE сертификати. Во Молар-дент стоматолошка ординација.

Услови:
  • Преземањето на купонот е бесплатно
  • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
  • Купонот може да се искористи до 26.01.2018
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Споделете:
За компанија:
Мапа

Молар-дент

ПаркингWi-Fi ЗонаРаботиме 7 дена во неделатаКлиматизираноРаботиме со плави картони

  • Адреса: Џон Кенеди 1/11
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈9156 км

  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 22:00
    Саб од 09:00 до 21:00

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи