За 4 купени услуги 1 услуга ви следува гратис

4+1 ГРАТИС
remaining time: 65 days, 18:36:09
You get:

За 4 купени услуги одеднаш, добивате 1 услуга гратис.

Conditions:
  • Преземањето на купонот е бесплатно
  • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
  • Купонот може да се искористи до 01.05.2018
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Share:
For the company:
Map

Studio Alternativa

6 days a weekAirconditioned

  • Address : Isaija Mazovski 44 lok.6
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7845 км

  • Working Hours: Mon - Fri from 13:00 to 20:00
    Sat from 14:00 to 19:00

Log In to Golden Pages

Logged in users use services like discount coupons, contact businesses, list favorite places, comments, ratings ...

Username:Password:


New user? | Forgot password? | Cancel