За 4 купени услуги 1 услуга ви следува гратис

4+1 ГРАТИС
преостанато време: 217 дена, 4:39:45
Добивате:

За 4 купени услуги одеднаш, добивате 1 услуга гратис.

Услови:
  • Преземањето на купонот е бесплатно
  • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
  • Купонот може да се искористи до 01.05.2019
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Споделете:
За компанија:
Мапа

Студио Алтернатива

Работиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Исаија Мажовски 44 лок.6
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7847 км

  • Работно време: Пон - Пет од 13:00 до 20:00
    Саб од 14:00 до 19:00

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи