На четири купени паркинг рампи Ба-ма инжинеринг ви подарува една гратис. Заштеда 2500 денари.

1 ГРАТИС
remaining time: 103 days, 4:57:08
You get:

На пет купени паркинг рампи Ба-ма инжинеринг ви подарува една гратис. Цената за една рампа изнесува 2500 денари.

Conditions:
  • Преземањето на купонот е бесплатно
  • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
  • Купонот може да се искористи до 01.05.2019
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Share:
For the company:
Map

Ba-ma inzinering
    Логирај се на Златна Книга

    Корисничко имеЛозинка


    Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи