На четири купени паркинг рампи Ба-ма инжинеринг ви подарува една гратис. Заштеда 2500 денари.

1 ГРАТИС
преостанато време: 73 дена, 22:51:19
Добивате:

На пет купени паркинг рампи Ба-ма инжинеринг ви подарува една гратис. Цената за една рампа изнесува 2500 денари.

Услови:
 • Преземањето на купонот е бесплатно
 • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
 • Купонот може да се искористи до 01.05.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Споделете:
За компанија:
Мапа

Ба-ма инжинеринг


 • Адреса: Мариовска 1/10
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7849 км


  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка


  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи