Гратис - секој 4 третман за трајна епилација на влакна со ласер Asclepion Pro

3+1 ГРАТИС
преостанато време: 38 дена, 3:20:18
Добивате:

Со секои 3 третмани за трајна епилација на несакани влакна добивате 1 третман ГРАТИС со најновиот и најдобриот ласер Asclepion Pro во Вивидерм.

Услови:
 • Преземањето на купонот е бесплатно
 • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
 • Купонот може да се искористи до 03.09.2017
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Споделете:
За компанија:
Мапа

Вивидерм


 • Адреса: Васил Ѓоргов 34/3-4
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9156 км


  Логирај се на Златна Книга

  Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

  Корисничко име:Лозинка:


  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи