Есенски Протеински Пакет

ПАКЕТ
преостанато време: 8 дена, 14:39:50
Добивате:

Пакет производи за слабеење, кој содржи: 1 кутија каша од јаболко и цимет(12 оброци) 1 кутија топло чоколадо(12 оброци) 1 кутија пудинг од чоколадо(12 оброци) 1 кутија палачинска сланина сирење(9 оброци) 9 мини багет грисини вкупно 54 оброци

Услови:
 • Преземањето на купонот е бесплатно
 • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
 • Купонот може да се искористи до 28.10.2017
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Споделете:
За компанија:
Мапа

Про-фит вис


 • Адреса: бул.Партизански Одреди 34-а
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9156 км


  Логирај се на Златна Книга

  Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

  Корисничко име:Лозинка:


  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи