БЕСПЛАТНА РЕГИСТРАЦИЈА ЗА ТРГОВЦИ-ПОЕДИНЦИ, ДОО И ДООЕЛ

Бесплатна Регистрација
преостанато време: 122 дена, 4:55:35
Добивате:

БЕСПЛАТНА РЕГИСТРАЦИЈА ЗА ТРГОВЦИ-ПОЕДИНЦИ, ДОО И ДООЕЛ

Услови:
  • Преземањето на купонот е бесплатно
  • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
  • Купонот може да се искористи до 25.05.2018
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Споделете:
За компанија:
Мапа

Инфо целина биро

Јавен превозДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Наум Наумовски Борче 65-5
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈9156 км

  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи