9% попуст на клима уред TOSHIBA Seiya inverter. Цена со попуст 47.990 ден.

9%
koha e mbetur: 2 ditët, 3:15:45
Fitoni:
9% попуст на клима уред TOSHIBA Seiya inverter. Цена на уред со попуст 47.990 ден. Редовна цена на уред: 52.990 ден.

•A++ / А+ висока енергетска класа ладење /греење
•DC Hybrid Inverter технологија
•функција самочистење со антипрашлест филтер
•исклучително тивка работа (дури до 19 dB)
•опција за далечински управувач тип RB-RXS30-E со многу други
дополнителни можности и функции (со доплата)
•опсег на работа ладење – надворешна температура од -15 ÷ 46oC
•опсег на работа греење –надворешна температура од -15 ÷ 24oC

Kushtet:

    Преземањето на купонот е бесплатно. За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот. Купонот може да се искористи до 30.06.2022  Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.

Shpërndani:
Për kompaninë:
Mapa

Energija saloni shitës 2

Punojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner


  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/d9b76ec79d49420cd42042d7baa027d4.jpg?t=true&w=300&h=300Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj