8-10% попуст на Акрилни бои за: внатрешните ѕидови, надворешните фасади,...

- 10%
преостанато време: 4 дена, 5:10:28
Добивате:

8-10% попуст на Акрилни бои за: внатрешните ѕидови, надворешните фасади, полиуретански бои, лакови за вашиот мебел, лакови за паркет и заштита на дрво.

Услови:
 • Преземањето на купонот е бесплатно
 • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
 • Купонот може да се искористи до 01.05.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Споделете:
За компанија:
Мапа

Смарт колор

Wi-Fi ЗонаРаботиме 7 дена во неделатаКлиматизирано

 • Адреса: Антон Попов б.б. (Огњан Прица)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7426 км

 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 20:00
  Саб од 07:00 до 18:00
  Нед од 08:00 до 12:00

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи