7% попуст на клима уред TOSHIBA Shorai Edge inverter . Цена со попуст 69.990 ден.

7%
koha e mbetur: 2 ditët, 4:01:10
Fitoni:
7% попуст на клима уред TOSHIBA Shorai Edge inverter Цена на уред со попуст 69.990 ден. Редовна цена на уред: 75.990 ден.

•A+++ / А+++ висока енергетска класа при ладење /греење
•Зголемени капацитети и опсег на работа на ладење /греење
•TOSHIBA Shorai Edge inverter Најнова Toshiba TWIN ROTARY компресорска технологија
(кај моделите од 5,0 kW па нагоре)
•ECO mode, Quiet mode, Hi Power, 3D Air Flow(18,22,24)
•ULTRA Pure филтер, функција самочистење со антипрашест
филтер, опција за IAQ антибактериски филтрирачки систем
•Опција за Wi-Fi управување (со доплата од 80,00 еuro)
•Опсег на работа ладење – надворешна температура од -15 ÷ 46 oC
•Опсег на работа греење – надворешна температура од -15 ÷ 24 oC

Kushtet:

    Преземањето на купонот е бесплатно. За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот. Купонот може да се искористи до 30.06.2022  Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.

Shpërndani:
Për kompaninë:
Mapa

Energija saloni shitës 2

Punojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner


  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/d9b76ec79d49420cd42042d7baa027d4.jpg?t=true&w=300&h=300Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj