7% попуст на клима уред TOSHIBA Shorai Edge inverter . Цена со попуст 69.990 ден.

7%
преостанато време: 18:31:26
Добивате:
7% попуст на клима уред TOSHIBA Shorai Edge inverter Цена на уред со попуст 69.990 ден. Редовна цена на уред: 75.990 ден.

•A+++ / А+++ висока енергетска класа при ладење /греење
•Зголемени капацитети и опсег на работа на ладење /греење
•TOSHIBA Shorai Edge inverter Најнова Toshiba TWIN ROTARY компресорска технологија
(кај моделите од 5,0 kW па нагоре)
•ECO mode, Quiet mode, Hi Power, 3D Air Flow(18,22,24)
•ULTRA Pure филтер, функција самочистење со антипрашест
филтер, опција за IAQ антибактериски филтрирачки систем
•Опција за Wi-Fi управување (со доплата од 80,00 еuro)
•Опсег на работа ладење – надворешна температура од -15 ÷ 46 oC
•Опсег на работа греење – надворешна температура од -15 ÷ 24 oC

Услови:

    Преземањето на купонот е бесплатно. За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот. Купонот може да се искористи до 30.06.2022  Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.

Споделете:
За компанија:
Мапа

Енергија продажен салон 2

Работиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: ул.2 51
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈10680 км

  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/d9b76ec79d49420cd42042d7baa027d4.jpg?t=true&w=300&h=300Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи