7% попуст на DAIKIN инвертер SENSIRA FTXF35A + RXF35A

-7%
преостанато време: 24 дена, 21:26:16
Добивате:
7% попуст на DAIKIN инвертер SENSIRA FTXF35A + RXF35A

Редовна цена: 45.500 ден. Цена со попуст: 42.315 ден. од ИЦС Груп премиум партнер на DAIKIN за Македонија. тел: 02/3084 465, 076/344 728, www.icsgroup.mk.

 

Опис на производот:•SENSIRA инвертер клима со елегантен дизајн –BLUEVOLUTION серија со R- 32 еколошки фреон .
•R-32 го намалува штетното влијание врз околината до 68% , во споредба со R-410A и дополнително ја намалува потрошувачката на енергија, благодарение на повисоката енергетска ефикасност што ја оддава .
•A++/А+ енергетска класа
• SCOP /SEER 4.06 / 6.21
•WiFi адаптер за "on-line" контрола ( опција )
• Исклучително тивок режим на работа до 21 dB
• капацитет на греење до 4,8 kW
• капацитет на ладење до 3,8 kW
• Анти-прашлест филтер: овозможува прочистен воздух од алергени, бактерии, вируси и непријатни мириси.
•Економичен режим на работа
•Работно подрачје од -15 до + 46 ◦С.
•Сопствен сервис.
•EUROVENT сертификат.

Услови:
  • Преземањето на купонот е бесплатно.
  • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
  • Купонот може да се искористи до 31.12.2020 
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Споделете:
За компанија:
Мапа

ИЦС Груп - продажен салон

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

 • Адреса: бул.Илинден 160
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7421 км

 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00
  Саб од 09:00 до 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1591599712_75.jpg?t=true&w=300&h=300Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи