20% попуст за упис на курсевите по странски јазици

20%
преостанато време: 19 дена, 22:27:16
Добивате:
20% попуст за упис на курсевите по странски јазици
Услови:
  • Преземањето на купонот е БЕСПЛАТНО преку вашиот профил на Златна Книга Или едноставна најава преку Facebook
  • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот
  • Кликнете на жолтото копче 'бесплатно преземи го купонот' под сликата
  • Преземениот купон ќе ви стигне на вашата e-mail адреса.
  • Купонот може да се искористи до 31.12.2023 
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Споделете:
За компанија:
Мапа

Логос Плус

ПаркингWi-Fi ЗонаКлиматизираноДопуштено за деца

 • Адреса: Аминта III (Ленинова) 75
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7851 км

 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 22:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/26a06352082f234dd1e554ba9e161f41.jpg?t=true&w=300&h=300Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи