Три месечна членарина за деца од 4-7 години - специјален тренинг за развој на моторички способности

промо цена
преостанато време: 23 дена, 19:46:37
Добивате:
Искористете специјален купон за три месечна членарина (Февруари, Март Април), специјална промо цена за трите месеци од 3000 ден.
За деца од 4-7 години специјален тренинг за развој на моторички способности
Специјален промо семеен пакет за 2 члена, за 3 месеци 4800 денари
 
Услови:
  • Преземањето на купонот е бесплатно
  • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
  • Купонот може да се искористи до 30.04.2020
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Споделете:
За компанија:
Мапа

СЦ Вардар

ПаркингЈавен превозРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизираноДопуштено за деца

 • Адреса: Мирче Ацев 2/2
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7425 км

 • Работно време: Пон - Сре , Пет - Саб од 17:00 до 21:30
  Вто , Чет од 16:30 до 21:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1536130136_59.jpg?t=true&w=300&h=300Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи