30% попуст на прва рата за новозапишани ученици во Бронко, цена со попуст 910 ден.

- 30%
преостанато време: 7 дена, 11:34:50
Добивате:
30% попуст на прва рата за новозапишани ученици. Редовна цена 1300 ден. Цена со попуст 910 ден. Важи за сите курсеви.
Услови:

  Ваучерот е наменет за сите курсеви. Може да се искористи само еднаш.
  Преземањето на купонот е бесплатно.
  За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
  Купонот може да се искористи до 30.09.2019
  Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.

Споделете:
За компанија:
Мапа

Бронко

Јавен превозWi-Fi ЗонаКлиматизирано

 • Адреса: Никола Вапцаров 8-2/2
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7852 км

 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 21:00
Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи