5% попуст на КОМПЈУТЕРСКО СМЕТКОВОДСТВО

-5%
преостанато време: 8 дена, 19:01:22
Добивате:
5% попуст на КОМПЈУТЕРСКО СМЕТКОВОДСТВО
Услови:
  • Преземањето на купонот е бесплатно
  • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
  • Купонот може да се искористи до 30.09.2019 
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Споделете:
За компанија:
Мапа

Образовен центар Визија - Локација Карпош

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизираноДопуштено за деца

 • Адреса: Франклин Рузвелт 33/2
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7850 км

 • Работно време: Пон - Пет од 16:00 до 21:00
Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи