15% попуст за изучување на втор јазик

- 15%
преостанато време: 13 дена, 5:21:05
Добивате:
Со секој запишан курс за странски јазик добивате 15% попуст за изучување на втор јазик
Услови:
  • Преземањето на купонот е бесплатно
  • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
  • Купонот може да се искористи до 30.09.2019 
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Споделете:
За компанија:
Мапа

Англиски клуб


 • Адреса: Васко Карангелевски 41-2/5
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7907 км

 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 22:00
Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи