10% попуст на сите услуги

-10%
преостанато време: 10 дена, 22:51:15
Добивате:
10% попуст на сите услуги од Авто Дамбо

тел: 078/285-354

Услови:
  • Преземањето на купонот е бесплатно
  • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
  • Купонот може да се искористи до 31.07.2019 
  • Купонот може да го прикажете од
  • Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите..
Споделете:
За компанија:
Мапа

Авто Дамбо

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi Зона

 • Адреса: Борис Трајковски 2 (Првомајска)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7856 км

 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00
  Саб од 09:00 до 15:00
Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи