Со точење на 3.000 ден гориво - гратис услуга перење на вашиот автомобил

гратис
преостанато време: 82 дена, 1:11:46
Добивате:
Со точење на 3.000 денари гориво добивате гратис услуга перење на вашиот автомобил во Power Petrol - Shell
Услови:

    Преземањето на купонот е бесплатно За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот. Купонот може да се искористи до 09.05.2020 Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.

Споделете:
За компанија:
Мапа

Power Petrol - Shell

ПаркингWi-Fi ЗонаРаботиме нон-стопКлиматизирано

  • Адреса: Магистрален пат 2-А
  • Место: Кичево
  • Оддалеченст: ≈7423 км

  • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00
Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи