15% попуст на дезинфекција, дезинсекција и дератизација

- 15%
преостанато време: 26 дена, 5:55:03
Добивате:
Со овој купон добивате 15% попуст на дезинфекција, дезинсекција и дератизација од компанијата Приматекс. Доколку сакате да добиете повеќе информации контактирајте ја компанијата. Број 02/2401106
Услови:

    Преземањето на купонот е БЕСПЛАТНО преку вашиот профил на Златна Книга Или едноставна најава преку Facebook За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот Кликнете на жолтото копче 'бесплатно преземи го купонот' под сликата Преземениот купон ќе ви стигне на вашата e-mail адреса. Купонот може да се искористи до 01.05.2020 Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.

Споделете:
За компанија:
Мапа

Приматекс

ПаркингWi-Fi Зона

  • Адреса: бул.Александар Македонски 46-а
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7428 км

  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1433744785_36.jpg?t=true&w=300&h=300Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи