10% попуст на сите ламинати

-10%
преостанато време: 345 дена, 12:39:30
Добивате:

Со овој купон добиват 10% попуст на сите ламинати од компанијата Space Floors. Доколку сакате да добиете повеќе информации контактирајте ја компанијата. Број 02/3228230

Услови:
 • Попустот не важи при редовен и сезонски попуст
 • Преземањето на купонот е БЕСПЛАТНО преку вашиот профил на Златна Книга
 • Или едноставна најава преку Facebook
 • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот
 • Кликнете на жолтото копче 'бесплатно преземи го купонот' под сликата
 • Преземениот купон ќе ви стигне на вашата e-mail адреса.
 • Купонот може да се искористи до 01.05.2020
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Споделете:
За компанија:
Мапа

Спеис флорс


 • Адреса: бул.Илинден 48
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7851 км

 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 19:00
  Саб од 09:00 до 14:00

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи