10% попуст на мобилни и фиксни ортодонтски апарати

- 10%
преостанато време: 62 дена, 0:26:40
Добивате:
Со приложување на овој купон добивате 10% попуст на мобилни и фиксни ортодонтски апарати.
Услови:

    Преземањето на купонот е бесплатно За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот. Купонот може да се искористи до 15.04.2020 Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.

Споделете:
За компанија:
Мапа

Д-р Милошевиќ

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизираноПлаќање со кредитни картички

  • Адреса: 23-ти Октомври 18-а-1/6
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7854 км

  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00
    Саб од 10:00 до 14:00
Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи