10% попуст на целиот асортиман во Визус

- 10%
преостанато време: 64 дена, 15:38:52
Добивате:
10% попуст на целиот асортиман во Визус. *Попустот не важи за производите кои веќе се на попуст.
Услови:

    Преземањето на купонот е бесплатно. За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот. Купонот може да се искористи до 01.05.2020 Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.

Споделете:
За компанија:
Мапа

Визус

Јавен превозРаботиме 6 дена во неделатаКлиматизираноПлаќање со кредитни картички

  • Адреса: Македонија 27
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7425 км

  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 21:00
    Саб од 10:00 до 17:00
Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи