15% попуст на сите услуги и производи во Премиум моторс

- 15%
преостанато време: 9 дена, 8:00:05
Добивате:
15% попуст на сите услуги и производи.
Услови:
    Преземањето на купонот е бесплатно. За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот. Купонот може да се искористи до 01.11.2019 Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Споделете:
За компанија:
Мапа

Премиум моторс

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi Зона

  • Адреса: Марк Твен б.б
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7420 км

  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 16:00
    Саб од 09:00 до 14:00
Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи