10% попуст на филтри, масла, акумулатори, плочки за кочници и сетови со ребраст каиш

- 10%
преостанато време: 94 дена, 15:52:28
Добивате:
10% попуст на филтри, масла, акумулатори, плочки за кочници и сетови со ребраст каиш. Купонот важи во двете продажни места на Аутофилтер - Карпош и Аеродром.

 

Продавница - Карпош 4 -
Адреса: Бул. Партизански Одреди 88 лок. 22, Скопје
Телефон: 02 307 7988
Емаил: karpos@autofilter.mk
Работно време: 08:00 - 20:00 (Понеделник - петок)
08:00 - 15:00 (Сабота)

 

Продавница - Аеродром -
Адреса: Ул. Коста Новаковиќ Бр. 7 лок. 5, Скопје Аеродром
Телефон: 02 245 7723
Емаил: aerodrom@autofilter.mk
Работно време: 08:00 - 20:00 (Понеделник - Петок)
08:00 - 15:00 (Сабота) 

Услови:
  • Преземањето на купонот е бесплатно.
  • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
  • Купонот може да се искористи до 01.05.2020
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите
Споделете:
За компанија:
Мапа

Аутофилтер - големопродажба

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

 • Адреса: Благоја Стефковски б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7855 км

 • Работно време: Пон - Саб од 08:30 до 15:30
Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи