10% попуст на сите услуги во Вуле Јуниор.

- 10%
преостанато време: 32 дена, 2:33:12
Добивате:
10% попуст на сите услуги во Вуле Јуниор.
Услови:
    Преземањето на купонот е бесплатно. За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот. Купонот може да се искористи до 01.05.2020 Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Споделете:
За компанија:
Мапа

Вуле Јуниор-Н

Работиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: ул.13 бр.91
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈9443 км

  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1536311320_75.png?t=true&w=300&h=300Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи