10% попуст на Daikin клима уред FTXB50C+RXB50C

- 10%
преостанато време: 66 дена, 15:24:09
Добивате:
10% попуст на Daikin клима уред FTXB50C+RXB50C
Услови:

    Преземањето на купонот е бесплатно. За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот. Купонот може да се искористи до 01.05.2020 Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.

Споделете:
За компанија:
Мапа

Паксон

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизираноПлаќање со кредитни картички

  • Адреса: Загребска 28-б лок.17
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7851 км

  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 16:00
Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи