10% попуст на чистење и полирање на подови од мермер и гранит

- 10%
преостанато време: 198 дена, 5:02:30
Добивате:
10% попуст на чистење и полирање на подови од мермер и гранит.
Услови:
    Преземањето на купонот е бесплатно За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот. Купонот може да се искористи до 01.05.2020 Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Споделете:
За компанија:
Мапа

Елта инженеринг

Wi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Мишко Михајловски 3-а лок.2
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7426 км

  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 14:00
Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи