20% попуст на индивидуална психотерапија (сеанса) во Анима

- 20%
преостанато време: 30 дена, 21:47:11
Добивате:
20% попуст на индивидуална психотерапија (сеанса) во Анима.
Услови:

    Преземањето на купонот е бесплатно За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот. Купонот може да се искористи до 19.11.2019 Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.

Споделете:
За компанија:
Мапа

Психолошки центар - Анима

Достапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Наум Наумовски Борче 87-2/6
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7424 км

  • Работно време: Пон - Пет од 16:00 до 20:00
Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи