25% попуст за 10 уплатени третмани од групата на слабеење и обликување на тело

- 25%
преостанато време: 89 дена, 18:56:33
Добивате:

25% попуст за 10 уплатени третмани од групата на слабеење и обликување на тело.

Услови:
  • Преземањето на купонот е бесплатно
  • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
  • Купонот може да се искористи до 24.05.2018
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Споделете:
За компанија:
Мапа

Цвет на животот

Работиме 7 дена во неделатаКлиматизирано

  • Адреса: Никола Тримпаре 31/1
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7849 км

  • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 22:00
    Саб - Нед од 12:00 до 20:00

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи