10% попуст на хартиени чаши

- 10%
преостанато време: 146 дена, 20:23:14
Добивате:
10% попуст на хартиени чаши.
Услови:
    Преземањето на купонот е бесплатно За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот. Купонот може да се искористи до 01.05.2020 Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Споделете:
За компанија:
Мапа

Раде 2003

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Перо Наков б.б.
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7856 км

  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 16:00
Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи