10% попуст на естетски протези

- 10%
преостанато време: 31 дена, 21:18:47
Добивате:

10% попуст на естетски протези.

Услови:
  • Преземањето на купонот е бесплатно
  • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
  • Купонот може да се искористи до 30.04.2017
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Споделете:
За компанија:
Мапа

Ортодонција-М

ПаркингКлиматизираноПлаќање со кредитни картички

  • Адреса: бул.Јане Сандански 78-2/7
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈9160 км

  • Работно време: Пон - Чет од 08:00 до 15:00
    Пет од 12:00 до 19:00

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи