5% попуст на сите артикли

- 5%
преостанато време: 32 дена, 22:24:50
Добивате:
5% попуст на сите артикли. Опрема за бебиња Chipolino, детски игррачки: dede, pilsan.
Услови:
  • Преземањето на купонот е бесплатно
  • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
  • Купонот може да се искористи до 01.05.2020
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Споделете:
За компанија:
Мапа

Андреј компани

Работиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизираноДопуштено за деца

 • Адреса: Ванчо Прке б.б.
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7920 км

 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:30
  Саб од 09:00 до 19:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1469454023_48.png?t=true&w=300&h=300Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи