10% попуст на автоделови и сервисни услуги

- 10%
преостанато време: 18 дена, 21:38:18
Добивате:
10% попуст на автоделови и сервисни услуги
Услови:

    Преземањето на купонот е бесплатно За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот. Купонот може да се искористи до 11.02.2020 Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите

Споделете:
За компанија:
Мапа

Спектрум Сервис

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi Зона

  • Адреса: Маршал Тито б.б.
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7394 км

  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30
    Саб од 08:30 до 14:00
Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи