10% попуст на сите услуги во Алессандро: маникир, педикир, надградба на нокти, лакирање со траен лак, депилација

- 10%
преостанато време: 82 дена, 6:01:09
Добивате:
10% попуст на сите услуги: маникир, педикир, надградба на нокти, лакирање со траен лак, депилација.
Услови:
  • Преземањето на купонот е бесплатно
  • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
  • Купонот може да се искористи до 21.01.2021 
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Споделете:
За компанија:
Мапа

Алессандро


 • Адреса: Орце Николов 186 лок.4
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7849 км

 • Работно време: Пон - Саб од 10:00 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.pngЛогирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи