10% попуст на програм за хроно исхрана + бескрвна лабораторија во "Срце-центар за внатрешни болести"

-10%
преостанато време: 72 дена, 6:31:42
Добивате:
Без голема мака, симнете го вишокот килограми! Програмот за хроно исхрана - Др. Гифинг, ексклузивно за прв пат во Македонија се спроведува во Центарот за внатрешни болести ,,Срце” во Скопје, во кој се ангажирани високо специјализирани, стручни кадри, лекари - специјалисти и нутриционисти, како и примена на врвна технологија.
Услови:

    Купонот е бесплатен за преземање. За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот. Купонот може да се искористи до 01.05.2020 Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.

Споделете:
За компанија:
Мапа

Срце-Центар за внатрешни болести

Работиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: бул.3-та Македонска Бригада 45
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7426 км

  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 19:00
    Саб од 09:00 до 12:00
Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи