10% попуст на генерално чистење на Вашиот дом

- 10%
преостанато време: 137 дена, 14:16:45
Добивате:
Со овој купон добивате 10% попуст на услугата - генерално чистење на Вашиот дом од компанијата Ланд Сервис. Доколку сакате да добиете повеќе информации контактирајте ја компанијата. Број 02/2550157
Услови:
    Преземањето на купонот е БЕСПЛАТНО преку вашиот профил на Златна Книга Или едноставна најава преку Facebook За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот Кликнете на жолтото копче 'бесплатно преземи го купонот' под сликата Преземениот купон ќе ви стигне на вашата e-mail адреса. Купонот може да се искористи до 01.05.2020 Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Споделете:
За компанија:
Мапа

Ланд сервис

Работиме 6 дена во неделата

  • Адреса: Мишко Михајловски 14-a
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7426 км

  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30
    Саб од 10:00 до 14:00
Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи