10% попуст на целиот асортиман во Атлантик Комерц

-10%
преостанато време: 195 дена, 5:42:10
Добивате:
Во Атлантик Комерц за секоја сметка над 300 денари добивате 10% попуст на целиот асортиман: - Играчки - Очила - Украси - Саати - Рачни часовници - Бижутерија - Друго - Чадори - Контролор за банкноти - Голем асортиман на новогодишни украси и се што е потребно за новогодишната забава. Повеќе информации на http://www.atlantikfm.com.mk/
Услови:
    Преземањето на купонот е бесплатно За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот. Купонот може да се искористи до 01.05.2020 Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Споделете:
За компанија:
Мапа

Атлантик комерц

Достапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизираноДопуштено за деца

  • Адреса: Никола Мартиновски 79
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7425 км

  • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 17:30
Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи