20% попуст на ONFIL филтри за автомобили

- 20%
преостанато време: 3 дена, 8:58:06
Добивате:

20% попуст на сите типови на ONFIL филтри за коли. Располагаме со сите типови на филтри за европски возила (Mercedes, VW, OPEL, PEUGEOT, SKODA, SEAT, FIAT, ALFA ROMEO, CITROEN, AUDI...). Филтри за масло, филтри за гориво, филтри за клима, филтри за воздух.

Услови:
 • Преземањето на купонот е бесплатно
 • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
 • Купонот може да се искористи до 30.04.2017
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите
Споделете:
За компанија:
Мапа

Аутохакк-АБ


 • Адреса: Цветан Димов 147
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9156 км


  Логирај се на Златна Книга

  Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

  Корисничко име:Лозинка:


  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи